středa 30. prosince 2015

Poslední

dny i pletky tohoto roku. Když se zamýšlím nad celým rokem musím říci, že mi dal mnoho cenných rad i zkušeností. Vážím si jich, přijímám je. S pokorou, s vděčností. Co se týká blogu, polevila jsem. Ano, ale je to záměr. Píšu méně slov. I to je záměr. Čím jsem starší, tím více vnímám život jako velice křehkou, osobní záležitost. Je to taková srdcovka, která je jen a jen moje♥♥♥.
Chtěla bych Vám všem poděkovat za vaše návštěvy a do nového roku Vám přeji spoustu radosti, lásky, porozumění v rodinách, zdraví a štěstí na dobré lidské duše. A posílám jednu, kterou mám fakt ráda.
                                                                   Věra

neděle 20. prosince 2015

Těšíme se!


Uklizeno, napečeno, pomerančová marmeláda zvládnuta a jooooo, těšíme se!!!:-)
Přeji všem klidnou čtvrtou adventní neděli a  šťastné a veselé♥♥♥♥♥

čtvrtek 10. prosince 2015

Hrajeme si
Když Jonáš dorazí na návštěvu, mám pocit, že se to dítě právě naklonovalo. Každá místnost najednou jeví známky jeho návštěvy a pobytu:-))). Když už se trochu uklidní, je na čase vymyslet zábavu. A tak jsme včera tvořili malé Šišáčky. To miminko je jeho vlastní nápad. Ostatní panáčci jsou Muk, Muk a Muk:-))). Ale krásně jsme si pohráli a nyní je na to dědovi, protože nutně potřebujeme domek z překližky. Musí přeci někde bydlet. Že jo, to dá rozum:-). Vlastně by z takových Šišáčků byly i krásné ozdoby na stromeček. Máte ode mě nápad na tvoření. No a kdo by třeba chtěl toho ptáčka na vyšití na svetřík, klidně dodám rozpis. Mějte pěkné a klidné dny♥

úterý 8. prosince 2015

A to

To byla poslední klubíčka Merina a poslední suché ořechové listí. Ani jsem nedoufala, že se z toho vyklube tak krásný odstín Hallelujah ♥.

                                      Krásné adventní dny Vám♥