čtvrtek 30. dubna 2015

Tak nevím


Ale zjišťuji, že čím více času na zahradě trávím, tím méně v ní fotím. Ale o to více se kochám:-))
Tak aspoň jednu babočku:-) Pěkný prodloužený víkend všem. Věra♥

pátek 24. dubna 2015

Mikulov


Dva dny stačíPo dvou dnech strávených v Mikulově, kde je krásně a kvetou už i šeříky( fotky budou), musím konstatovat jedno.
Valašsko moje, zdrávo buď. Toto je kraj můj milovaný, krása je v něm a boží klid♥ A na víc se už dnes nezmůžu:-))))). Pěkný víkend všem.
                                                                                  Věra

středa 22. dubna 2015

Radosti všeckyCo dodat? Snad jen, že permakulkura je super. Jen aby mi ty brambory nesežraly myši, nebo soused.
Pořád se vyptával, co to dělám:-)
Ale vyzkoušet se má všechno, že jo? Pěkný večer. Věra♥
Jo a Kamilko, za králíčky tisíceré díky. Mají bejvák, co?:-)))))

pondělí 20. dubna 2015

Vstup

...na vlastní nebezpečí. A vlastně, proč ne? Celý náš život žijeme, stoupáme a zažíváme pády jen a jen na vlastní nebezpečí. Není na škodu vidět svět z ptačí perspektivy, na chvíli se odpoutat od všech pozemských problémů, na chvíli zažívat a kochat se svobodou, volností a pak se zpátky vrátit nohama pevně na zem, abychom si uvědomili, že ta stabilita je přece v životě hodně důležitá. Zkrátka, všechno je přesně tak, jak má být. Zažít pocit uvědomění si  ceny vlastního života, vší krásy okolo nás a že dobře na zemi je. Pocit umocněn kytkou prvosenek, jejíž vůni mám spojenou s dětstvím a nikdy nevím, voní po medu, meruňkách? Vůně tak zvláštní, že se jí žádný parfém nevyrovná! Zapadající slunce, které nás osvobozuje od náročně prožitého dne a ponoří do tmy a přicházející noc a spánek nám dodá energii do našeho dalšího dne a do toho našeho vlastního nebezpečí.
Život miluji se vším všudy. I s jeho vlastním nebezpečím. Možná, že bez něj bychom nebyli takoví, jací jsme. Nikdy bychom nepoznali touhu, strach, radost, lítost. A jak říká Jana, je zkrátka GUT!
                                                             A pro dnešek, zavřeno. Pěkný týden Věra